Zapraszamy na wycieczkę:

Magiczne Bieszczady

w dniach 24-26.09.2021 r.

Dzień I Wyjazd  z Sosnowca (przystanek autobusowy ul. Dęblińska) o godz. 06.30

Przejazd trasą: SosnowiecSanok (zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego – największego skansenu w Polsce, spacer po mieście, czas wolny) – Ustrzyki Górne

Dzień II Przejście trasą: Ustrzyki Górne – Wielka Rawka – Kremenaros (Krzemieniec) – Wielka Rawka – Mała Rawka – Dział – Wetlina Moczarne GOT: 27 pkt.

Trasa o średnim stopniu trudności (ok 20 km) czas przejścia (bez postojów) ok 6.5h, na trasie m.in. połoniny, Kremenaros (Krzemieniec) – trójstyk granic Polski, Słowacji i Ukrainy, Wielka Rawka – szczyt z Korony Bieszczadów PTTK Sanok i Korony KZGRP, Mała Rawka – szczyt z Korony KZGRP,  panoramy na góry Polski, Słowacji oraz Ukrainy.

W godzinach wieczornych wspólne ognisko i konkurs turystyczny z nagrodami.

Dzień III Przejście trasą: Dołżyca – Łopiennik – Durna – Jabłonki GOT: 18 pkt.

Trasa o średnim stopniu trudności (ok 13 km), czas przejścia (bez postojów) ok 4.5h, na trasie m.in. mniej uczęszczany fragment dzikich Bieszczadów, Łopiennik – widokowy szczyt z Korony Bieszczadów PTTK Sanok i Korony KZGRP, miejsca związane z bitwami I w. św., Rezerwat Cisów Woronikówka, miejsca związane z działalnością UPA, panoramy na połoniny

UWAGA!!! Należy zabrać ubrania oraz sprzęt odpowiednie do wędrówki górskiej

UWAGA!!! Program może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne i bezpieczeństwo uczestników – decyduje o tym Przewodnik

UWAGA!!! Zgodnie z wytycznymi MZ podróżni w trakcie przewozu mają być wyposażeni w maseczki

Koszt wycieczki: 482 zł (tylko dla członków PTTK, zgodnie z  ustawą z dnia 24 listopada 2017r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych)

UWAGA!!! Bilety wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego i do skansenu w Sanoku płatne dodatkowo!

Świadczenia w cenie wycieczki:

  • przewóz Uczestników oraz ewentualne opłaty drogowe i parkingowe,
  • obsługę Przewodników,
  • obsługę miejscowego Przewodnika po skansenie w Sanoku (bilety wstępu, około 20 zł, płatne dodatkowo w autokarze),
  • noclegi w pokojach jedno – dwu- i wieloosobowych z łazienkami w hotelu PTTK w Ustrzykach Górnych. O miejscach noclegowych decyduje kolejność wpłat zaliczki.
  • wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja),
  • organizacja ogniska i poczęstunek, nagrody za udział w konkursie
  • ubezpieczenie NNW

Ze względu na wymogi hotelu, zapisy na wycieczkę wraz z wpłatą zaliczki 282 zł, do dnia 29.06.2021 r. przyjmuje biuro Oddziału PTTK w Sosnowcu, ul. 3-go Maja 11 w godzinach pracy (wtorek: 13.00 – 17.00, środa: 13.00 – 18.00, czwartek: 09.00 – 13.00, piątek: 13.00 – 17.00). Pozostałą część kwoty należy wpłacić do dnia 27.08.2021 r.

W przypadku rezygnacji z wycieczki po terminie wpłaty zaliczki, organizator nie gwarantuje zwrotu wpłaty chyba, że osoba rezygnująca wskaże innego uczestnika na swoje miejsce.

Nr konta bankowego BGŻ SOSNOWIEC: 97 2030 0045 1110 0000 0302 6990

Ilość miejsc ograniczona! O miejscach noclegowych decyduje kolejność wpłat zaliczki


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *